Vaš odgovor

Aha , hvala vam za ovaj prethodni odgovor..... i ako bi ja morao ponovo da nosim taj aparatić i ako novi ona napravi sta mislite hocu lija morat placati to ponovo , jer ipak to je njena greška, nije mi dobro stavila reteiner da mi se ne vrate zubi , reteiner je otpao i vratili mi se zubi za recimo 40 %,..... ovo sto je napravila s mojim prijasnjim zubima jest čudo.... i sad su se vratila samo 2 zuba, ???

Poštovani Mateo,
to pitanje svakako morate postaviti svom ortodontu.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba