Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Da li je neophodno vadjenje zdravih četvorki kod dece sa uskom vilicom, ili se to može ispraviti nošenjem fiksne proteze. Da li eventualno postoji drugi način širenja vilice bez vadjenja zdravih zuba kod deteta uzrasta 11 godina?

Sanja Radak - 27. 01. 2010.
Odgovor i savet
prim.spec.dr Arsenija Zeković
prim.spec.dr Arsenija Zeković specijalista ortodont

Poštovana Sanja,

Za svaki slučaj pojedinačno se postavlja plan terapije te nismo bez pregleda u mogućnosti da sudimo.

Svesni smo da Vam to zvuči strašno i/ili neprihvatljivo, ali u velikom broju slučajeva to jeste jedino rešenje.

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata