Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Dobar dan! Imam 24 godine, i pre 4 dana sam vadio donju levu sedmicu kod veoma dobrog, poznatog hirurga. Nakon 4 dana mene ta rana i dalje boli, ne toliko jako i uglavnom u lezecem polozaju, pa sam hteo da vas pitam da li je to normalno. Sam proces vadjenja zuba je bio dosta komplikovan, ne i hirurski. Planirao sam da odem na kontrolu, pa sam hteo cisto da vas pitam za misljenje pre nego sto odem na istu. Za bolove popijem nimulid, na svaka 24 sata i bol nestane u potpunosti.

Goran Danicic - 04. 12. 2010.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

  Poštovani Gorane,

manji bolovi nakon vađenja zuba su normalni. Takođe, pojava otoka nakon teške ekstrakcije je česta i posledica je traumatizacije tkiva, kako mekog tako i koštanog.

Svakako posetite lekara koji je vršio intervenciju da bi se proverilo stanje rane. S obzirom na težinu vađenja, otežano zarastanje je očekivano.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30958 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30958
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata