Vaš odgovor

Dobar dan. Pre 2 nedelje vadila sam umnjak dole levo, imala sam dosta bolova do pre 2dana nije moglo nista bez brufena. Vec dva dana mi je sve bilo ok, mada me je pre toga bolela cela leva strana i gore i dole. Zubar mi je reko da mi se upala prosirila, sve u svemu to je proslo i dva dana sam bila bez bolova. Medjutim danas je pocela da me boli 7-ca.. odjednom ...kada jedem ili kad ga pipnem ili kuckam bas boli. Pitanje da li je to i dalje upala od umnjaka ili mi nije nesto u redu sa zubom? taj zub mi je pre mesec dana otvaran i sve je bilo ok, stavljena mi je plomba i bilo je sve u redu dok nisam izvadila umnjak.... hvala unapred na odgovoru!





Poštovana Lelo,
generalno postoji mogućnost da prilikom vađenja dođe do povrede susednog zuba, međutim malo je verovatno da se simptomatologija javi dve nedelje nakon vađenja.
U svakom slučaju savetujemo kontrolu.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba