Vaš odgovor

Dobar dan, zub me boli na zagrizaj, boleo me je 4 dana tako a onda je prestao kada sam odlučio da odem kod zubara, ali nije me sprečio. Otišao sam a zubar mi je rekao da ne bi trebalo da se javlja bol zbog leka kojeg je stavio. Inače na jedinici je bio karijes, a nakon toga se pojavila crna "fleka", najviše je ličilo na "buđ", tada mi je drugi zubar stavio plombu. Posle nekoliko dana sam otišao kod prvog zubara i rekao mi je da je plomba čvrsta, ali nije tako dobro postavljena. Bol se opet javio ali u pulsirajucem obliku, zbog čega? Na tom zubu nemam plombu (koju mi je postavio 1.lekar, a drugi je je skinuo), ali imam lek, pa se pitam da li će me boleti prilikom stavljanja nove plombe?





Poštovani Nikolic,
pulsirajući bol ukazuje na oboljenje zubne pulpe ("živca") i savetujemo Vam da uradite Rtg snimak navedenog zuba, jer je zub neophodno lečiti (kanalno lečenje- endodontska terapija).
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba