Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Dobar dan,trebam da stavim fiksnu protezu izvadila sam snimak i trebam sutra da odem kod zubara.Imam 15god i nemam jednu trojku,a dve trojke jos imam mlecne nisu mi se izvadile,da li mogu da nosim fiksnu bez trojki

ivana - 26. 11. 2015.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovana Ivana,

moguća je terapija fiksnim ortodontskim aparatom, čak i poželjna takvoj situaciji. Naravno potrebno je na snimku definitivno utvrditi da li zub nedostaje ili je impaktiran (prisutan u kosti).

Dakle, potrebne su detaljne analize pre donošenja adekvatnog plana terapije što će specijalista ortodoncije naravno utvrditi, nemaš razloga za brigu.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30956 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30956
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata