Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Dobar dan,vadila sam donju levu sesticu pre 4 dana posto sam imala jake bolove na snimku se pokazalo da imam cistu na korenu posle prestanka anestezije dobila sam velike bolove koje nisam mogla da umirim lekovima,sutradan posto zubar koji mi je vadio zub nije radio otisala sam kod drugog zubara da vidim sta se desava ustanovio je da rana nije ociscena kako treba i da je ostala jos jedna cista u rani uradio mi je kiretazu rane i stavi jod i malo su bolovi prestali i danas posle 4 dana od vadjenja zuba i 3 dana od kiretaze ja jos uvek pijem tablete za bolove jer me rana boli ne toliko kao kad je bila inficirana ali ipak boli. Mozete li mi reci da li je to normalno i koliko bi ta bol mogla da traje?

Maja - 15. 03. 2016.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovana Majo,

ukoliko bol postepeno slabi nemate razloga za zabrinutost, u narednih nekoliko dana tegobe bi trebalo da prestanu. U slučaju pogoršanja tegoba potrebno je da posetite stomatologa koji je vadio zub kako bi se utvrdilo o čemu je tačno reč.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata