Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Duže vreme čitam pitanja koja dobijate i vaše odgovore, ulivate mi poverenje. Imam mali karijes izmedju gornjih jedinica i izmedju jedinice i dvojke, odlažem posetu zubaru jer ne znam kome da poverim popravku tih zuba, plašim se da će se plombe videti, znam da ne postoji apsolutna garancija ali me zanima da li možete da mi obećate da se neće ništa videti i koliko dana unapred treba da zakažem popravku i cene plombi, od-do.

Milica - 03. 11. 2012.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

Poštovana Milice,

u našoj Poliklinici imamo širok spektar kompozitnih materijala (materijali za izradu tzv. "belih plombi") sa kojima se postižu izvanredni esteski i funkcionalni rezultati.

Kompozitni ispuni se povremeno moraju prepolirati (vremenski period zavisi i od životnih navika, konzumiranja obojene hrane i napitaka, pušenja cigareta itd.).

U slučaju većih karijesa i promenjene boje zuba, zub se može restaurirati izradom fasete ili krunice.

Cene Vam šaljemo mail-om.

 

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30958 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30958
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata