Vaš odgovor

Imam 16 godina, svi zubi su mi pravi i lepi,ali oko godinu dana mi raste tek stalna trojka sa leve strane i to iza ostalih zuba, iako ima mesta napred. Veoma ruzno izgleda, pa Vas pitam, da li moze nekako da se ovo resi, jer mi je neki put neprijatno da se nasmejem posto izgleda kao da nemam zub..Da li moze vadjenjem ili nekim drugim putem da mi zubi budu svi spojeni? I koliko je potrebno da trojka izraste do kraja u ovom periodu?





Poštovana Petra,
u tvom slučaju je potrebna ortodontska terapija.
Savetujemo da uradiš OPT snimak i sa roditeljima odeš na pregled kod ortodotna.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba