Vaš odgovor
Interesuje me da li postoje vakumsko stavljanje zubni proteza? Da li imaju proteze gde se umesto plastike koja povezuje zube stavlja silikon i tako napravljene proteze se vakumom stavljaju i kao ne mogu se vaditi, samo ako se nesto pije ili jede bas vruce. Kao postoji mogucnost da se silikon od jace toplote siri i onda dođe do ispadanja proteze! Ja se unapred izvinjavam na ovako ne strucno postavljenom pitanju! Ako moze odgovor! Lep pozdrav! Sofija :)
nije hitno
relativno hitno
veoma hitno
informacija
Poštovana Sofija,
pretpostavljamo da ste mislili na takozvane valplast proteze. Napominjemo da usled toplote dolazi do širenja materijala, samim tim intimnijeg kontakta sa tkivima, i manja je verovatnoća da proteza spada, ali ove proteze se mogu skinuti. Više o valplast protezama možete pročitati ovde.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba








