Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Iznenadno mi je otekla resica koja mi prekriva gotovo pola zuba donje sedmice jer je nedavno porasla. Upalila se i crvena je, a zanimljivo je da mi se ostovremeno upalila i desni oko gornje sedmice(iznad one). Imam 18 godina, da li je to mozda izbijanje osmica?
Pozdrav, hvala unapred

Rada To - 10. 02. 2015.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

  Poštovani Rada To,

simptomi zapaljenja desni koje opisujete jesu najverovatnije posledica nicanja umnjaka.

Savetujemo Vam da uradite OPT snimak (Rtg snimak zuba obe vilice) i zakažete pregled kod stomatologa koji će Vas po potrebi uputiti oralnom hirurgu.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata