Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Poštovana,prije 3 dana uradjen mi je metalokeramicki most gornje vilice( 4,5) nosaci su 3 i 6. Osjecam da su mi malo natekle i crvene desni iznad 6.
Da li je ovo normalna reakcija nakon postavljenog mosta?
Sta mi preporucujete i da li se trebam brinuti?
Unaprijed zahvalna.

Biljana - 06. 07. 2020.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
dr Stefan Mirković
dr Stefan Mirković specijalista oralne hirurgije

Poštovana Biljana,

period adaptacije na protetski rad je oko dve nedelje. Ukoliko ne dolazi do poboljšanja tegoba koje navodite, savetujemo Vam da odete na kontrolni pregled kod Vašeg stomatologa.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata