Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani doktore,
Interesuje me posto imam 66 godina da li trebam na prednjem mlečnom zubu vaditi živac da bi se mogao postaviti most.Da li to odredjuje stomatolog u zavisnosti od stanja tog zuba ili zbog mojih godina to je obavezno da se ne bi zub naknadno upalio pod mostom.
Unapred sam Vam zahvalna

Milica - 07. 04. 2016.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
dr Ilija Miljević
dr Ilija Miljević doktor stomatologije

Poštovana Milice,

to je odluka koju stomatolog donosi nakon kliničkog pregleda, naravno, zavisno od stanja zuba i plana protetske terapije. Godine nemaju presudan značaj.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30974 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30974
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata