Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani imam 15 godina i zeljela bi da stavim aparatic na gornju vilicu ali imam izvadje zivac iz gornje dvojke i sljedece sedmice moram popraviti gornju jedinicu pa me zanima da li ta dva zuba predstavljaju problem za apatatic?

Ena - 31. 03. 2017.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
dr Srđan Nebrigić
dr Srđan Nebrigić specijalista parodontologije i oralne medicine

Poštovana Ena,

lečeni zubi, kao ni prisutne plombe na zubima ne predstavljaju problem za ortodontsku terapiju. Naprotiv, svi zubi trebaju biti sanirani pre postavljanja ortodontskog aparata.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30958 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30958
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata