Vaš odgovor

Poštovani,
Imam sina od 7 godina kojem nimalo nisu izbile dvojke. Išli smo kod zubara, ali ništa nisu predlagali po tom pitanju. Gornje i donje zube ima sve koje su za njegov uzrast, sem gornjih dvojki. Šta možemo da uradimo i kada po tom pitanju? Da li je to genetski, jer moja sestra ima iste zube?
Unapred hvala na odgovoru.




Poštovana Jelena,
period nicanja gornjeg lateralnog sekuića (dvojke) je oko osme godine života.
Kako bi se proverilo da li su zubi prisutni ili ne, potrebno je da dete načini OPT snimak i posetite stomatologa.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba