Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Poštovani, iznad jedinice i dvice imam upalu i imam osjećaj da kada bi probio taj dio iglom da bi mi bilo bolje..jednostavno ta kao upala vrši mi kao pritisak kako na zube tako i na vanjski dio između usne i nosa..traje mi to već 7 dana i nekad je manje nekad viši intenzitet nazovimo je boli (više me to iritira nego što boli - smeta mi)..da li bi smio to izvesti?

amela - 13. 12. 2011.
Odgovor i savet
dr Eleonora Čikarić-Stojanac
dr Eleonora Čikarić-Stojanac polivalentni stomatolog

Poštovana,

posetite stomatologa da Vam se priži prva pomoć i omogući drenaža, nakon toga biće Vam mnogo lakše.

NEMOJTE SAMI NIŠTA DA BUŠITE; SEČETE I SLIČNO.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30958 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30958
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata