Vaš odgovor

Postovani ja imam krive zube,donja vilica mi je izbacena. Imala sam operaciju zbog nekih krivih korena a sada treba da nosim fixnu protezu. Zanima me koliko se nosi i da li ce to trajati duze posto imam 19 godina. Hvala.

Poštovana Maja,
dužina ortodontske terapije zavisi od vrste i stepena izraženosti anomalije. Koliko će trajati terapija ne može se reći bez pregleda.
U najvećem broju slučajeva fiksna proteza se nosi 1-1,5 dana, ipak, nekada je terapija duža a nekada kraća.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba