Vaš odgovor

Poštovani, moj sin ima 7 godina. Izvadili smo donje i gornje jedinice. Donje su počele da niču krivo. Interesuje me da li je potrebno da odmah reagujem po pitanju proteze ili je neophodno da prvo svi stalni zubići niknu. Pozdrav

Poštovana Marija,
obzirom da su donji sekutići tek počeli da niču, oni se u najvećem broju slučajeva tokom daljeg nicanja postave u pravilan položaj.
Važno je napomenuti da smenu mlečnih i nicanje stalnih zuba treba da prati stomatolog, koji će ako se za to ukaže potreba, na vreme dete uputiti ortodontu.
Ukoliko postoji ortodontska nepravilnost, ortodontsko lečenje se započinje pre smene svih mlečnih zuba.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba