Vaš odgovor

Postovani, nije mi bas najasnije, da li postoji razlika izmedju, " postavljanja mosta sa metalokeramickim krunicama, dornje i donje vilice" i " rekonstrukcija vilice"
Nije li to isto?
Ako nije, koja je razlika?
Hvala unapred!





Poštovana Dragice,
postoji razlika.
Rekonstrukcija vilice može da podrazumeva hiruršku rekonstrukciju vilične kosti, kao i nošenje ortodontskog aparata, kao i protetsku rehabilitaciju.
Sa druge strane, rekonstrukcija zagrižaja i izrada metalokeramičkih mostova je protetska procedura.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba