Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Poštovani ,nikada nisam nosila protezu kao mala ,roditelji su zanemarili to,išlo se kod zubara samo ako zaboli.
Pa bih volela da me posavetujete kako da rešim ovaj problem.. naime imam isturenu dvojku ka spolja . Svi ostali zubi u vilicama su ravni.. naravno zagrizaj mi nije pravilan .
Na koji način bih to najbolje resila ?
Hvala vam unapred

Marija - 02. 02. 2020.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
dr Irina Miković
dr Irina Miković polivalentni stomatolog

Poštovana Marija,

najbolje rešenje za postavljanje zuba u pravilan položaj jeste ortodontska terapija.

Savetujemo Vam da posetite specijalistu ortodoncije, koji će na osnovu kliničkog pregleda, analize potrebnih Rtg snimaka i analize studijskih modela odrediti adekvatan plan terapije.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30958 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30958
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata