Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani, Od ranije nemam cetvorku i peticu gore levo,a juce sam izvadio i trojku.Pitanje je da li moze dvojka da nosi most zajedno sa seticom i sedmicom. Hvala

Danko - 11. 07. 2011.
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovani Danko,

potrebno je da se uključe najmanje po dva zuba sa obe strane bezubog polja.

Dakle, potrebno je brušenje: jedinice, dvojke, šestice i sedmicekoji će služiti kao nosači mosta.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 31131 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
31131
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata