Vaš odgovor

Postovani,
Ovih dana umrtvljeni zub me bolio i zubarica ga je otvorila rekla da je gangrena i jedan dan je bio otvoren,sutradan je stavila privremenu plombu i rekla ako me bude bolio ovih dana da sama izvadim privremenu plombu , al stvar je u tome sto mene taj zub ne boli nego boli samo na zagriz npr kad jedem ili ga dotaknem i ujutro kad se probudim par minuta boli pa prodje (iako je plomba dobro namjestena prema mom zagrizu) pa sad nezz dali da izvadim plombu sama ili da sacekam dva tri dana dok odem opet kod nje ??
Hvala





Poštovana Ana,
u slučaju pojave intenzivnih i spontanih bolova uklonite privremenu plombu, prema upustvima Vašeg stomatologa.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba