Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani, Prosle nedelje mi je izvadjena sestica. Na jednom korenu je postojala gnojna kesa koja je bila u sinusu, bar mi je tako stomatolog rekao. Gnojna kesica je izvadjena zajedno sa zubom te se sinus otvorio. Stomatolog mi je, da bi ga zatvorio, a da me ne bi usivao, stavio neke tampone. Tom prilikom sam dobio niz instrukcija sta ne smem da radim: da ne pusim, da ne kijam, da pijem hladno, da pijem vruce, da se naprezem, itd, i sve to mesec dana najmanje. Zanima me Vase misljenje o toj metodi zatvaranja sinusa tamponima. Takodje me zanima, obzirom da sam pusac, da li je u ovom slucaju izricito zabranjeno pusenje, ili mogu da, s vremena na vreme, popusim koju cigaretu? U iscekivanju Vaseg brzog odgovora, Srdacno Vas pozdravljam.

Rale - 15. 12. 2011.
Odgovor i savet
spec.dr Branislav Čukić
spec.dr Branislav Čukić specijalista oralne hirurgije - implantolog

Poštovani Rale,

terapija koju ste dobili je legitimna.

Instrukcije koje ste dobili su ispravne.

O daljim koracima u terapiji, morate da se dogovorite sa svojim stomatologom, na kontroli. 

Dotle se pridrđavajte saveta.

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30956 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30956
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata