Vaš odgovor
Postovani, zanima me da li u vasoj ordinaciji postoji mogucnost postavljanja imedijatnih parcijalnih proteza? Nakon bolesti i straha od zubara imam u gornjoj vilici 6 zuba za vadjenje. Na zalost to su prednji zubi,pa ne bih mogla ni zbog posla da budem bezuba u periodu zarastanja od 6-8 nedelja. I da li to moze da bude ona proteza bez metal ih kukica,thermo plast ili kako se vec zovu.
nije hitno
relativno hitno
veoma hitno
informacija
Poštovana Ksenija,
Može da se pristupi izradi proteze odmah nakon vađenja zuba, kada bi proteza u roku od 5 dana bila gotova, sa tim da je proteza izrađena kao imedijatna privremena i nakon zarastanja preporučuje se izrada definitivne proteze.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba








