Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani,interesuje me sledece. Na gornjoj vilici imam dve jedinice i jednu peticu a na donjoj dve jedinice i jednu dvojkuda li je moguce uraditi Valplast protezu na obe vilice bez ikakvih problema ili je nedovoljan broj zuba za stabilnost proteze , I voleo bih znati cenu vasih usluga . Zahvaljujem unapred .

benes02@yahoo.com - 10. 03. 2010.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

      Poštovani Benes02,

broj i raspored preostalih zuba nije dovoljan za izradu stabilnih valplast parcijalnih proteza.

Stoga treba razmotriti:

-izradu vironit parcijalnih proteza sa posebnim retencionim elementima(atečmenima-drikerima). Više informacija možete pročitati-ovde ili

- ugradnju odgovarajućeg broja implantata koji bi nosili fiksni protetski rad-most ili mobilni protetski rad-proteze

Za konačan plan terapijskog zbrinjavanja potreban je klinički pregled i analiza OPT snimka.

Cene šaljemo mail-om.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30956 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30956
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata