Vaš odgovor

Postovani,pre tri nedelje radila sam uklanjanje cisti sa dva zuba.Po recima stomatologa sve je proslo vise nego dobro,konci su izvadjeni i rane lepo zarastaju. Ipak od pre neki dan na desnima iznad jednog od operisanih zuba gde su bili konci pojavila mala vodena bubuljica, kao plihcic,potpuno bezbolna. Naredne dve nedelje necu biti u svom gradu gde je i moj stomatolog pa vas molim da mi kazete da li imam razlog za zabrinutost i eventualno da nesto preduzmem.

Poštovana Ana,
pokušajte da stupite u kontakt sa Vašim stomatologom i opišete mu promenu i naravno čim bude moguće otiđite na kontrolu.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba