Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Postovani,prije 3 godine mi je uradjen most iz dva dijela na komplet donju vilicu.Vec tada sam bila upoznata sa tim da su mi desni oboljele od paradentoze.U proteklih 20 dana nocu imam nesnosne bolove desne strane desni ,zuba ,uha, cini mi se da me komplet desna strana do vrata boli.Tablete za bolove mi ne pomazu,a popila sam i kutiju cefaleksina 5oo mg, medjutim po danu je ok,ali nocu me boli uzasno ,desni su mi otecene i pod upalom su! Sta biste mi vi predlozili kao sledeci korak da uradim ,jer ne spavam vec danima?!Unaprijed hvala

 

Dada - 12. 05. 2013.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

Poštovana Dado,

tegobe koje opisujete mogu biti uzrokovane napredovanjem parodontološkog oboljenja ili pak porekla oboljenja zubne pulpe ("zubnog živca") nekog od zuba na toj strani.

Savetujemo da uradite OPT snimak i što pre odete na pregled kod Vašeg stomatologa kako bi se ustanovio uzrok Vaših tegoba i preduzele adekvatne terapijske mere.

Sradčno

 

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata