Vaš odgovor

Poštovanje, imam izbacene gornje zube. Kao mala sam nosila protezu, ne fiksnu ali uvek su se vracali. Pre dve godine sam uradila keramicke krunice na celoj gornjoj vilici, zubi su mi dobili lepsi izgled ali i dalje su izbaceni i to mi jako smeta. Moje pitanje je da li je moguće nositi preko krunica fiksnu protezu? Imam 26 godina.





Poštovana Žana,
ukoliko keramičke krunice nisu povezane u celinu već su pojedinačne, moguće je sprovesti ortodontsku terapiju.
Savetujemo da se o svemu informišete kod Vašeg stomatologa i ortodonta.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba