Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

postovanje.....imam razmak izmedju gornjih jedinica....a dvica uopce nemam, nema ih nikako, nakon slikanja nije ih bilo ni u korijenu, znaci bile su mlijecne dvice, kasnije nikako, pa mi se odmah ocnjaci nalaze kraj jedinica i nije bas estetski lijepo, inace zubi zdravi....preporuka za rijesavanje estetike...hvala

dario - 16. 01. 2012.
Odgovor i savet
dr Eleonora Čikarić-Stojanac
dr Eleonora Čikarić-Stojanac polivalentni stomatolog

Poštovani Dario,

šta je bolje može se reći tek nakon pregleda.

Generalno, problem se može rešiti;

1. ortodontskom terapijom, pravljenjem prostora za smeštaj lateralnih sekutića a potom ugradnja implanata na mesto dvojki ili izrada protetskog mosta

2. preoblikovanjem očnjaka u lateralne sekutiće.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30959 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30959
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata