Vaš odgovor

Postovanje,jucer sam vadila osmicu,na donjoj lijevoj strani,zub je bio pokvaren,i izvadili su samo krunicu ,sat vremena su pokusavali izvaditi korijen ali nisu uspjeli,i na kraju su tako ostavili,rekli su da dodjem kroz 3-4 mjeseca,da vide da li se korijen podigao,pa da onda izvade,da li to tako smije ostati ? rekli sa da ne bi trebalo biti problema jer je korijen otvoren...hvala





Poštovana,
savet je da posetite lekara specijalistu oralne hirurgije koji će proceniti situaciju i upoznati Vas sa mogućnostima terapije. U svakom slučaju nije preporučljivo da čekate nekoliko meseci. Ukoliko se zaostalo korenje ne može izvaditi bez operacije, oralni hirurg će Vam to reći i uraditi operativno vađenje zaostalog korenja.
Srdačan pozdrav
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba