Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

pozdrav,nosim fiksni apatat jer imam razmaknute jedinice,al na desnoj strani neman 6 i 7 a 8 mi nikla poslije pa zauzela mjesto između 7i8,ortodont mi je rekao da mi je potrebna zubna protekcija između 5 i 8 jer nece moc zatvorit taj prostor,pa me zanima dali je nuzna protekcija

emili - 22. 03. 2014.
Stepen hitnosti:
nije hitno  nije hitno
relativno hitno  relativno hitno
veoma hitno  veoma hitno
informacija  informacija
Odgovor i savet
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski
spec. dr Tatjana Gložančev-Sajkovski specijalista stomatološke protetike

Poštovana Emili,

obzirom da se ortodontskom terapijom ne može zatvoriti postojeći prostor zube koji nedostaju je potrebno nadoknaditi izradom protetskog rada (mosta) ili pak ugradnjom implantata i izradom keramičkih krunica na njima.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30956 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30956
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata