Vaš odgovor

Prije dva dana sam izvadio šesticu,morao mi hirurg vaditi posto je sinus bio spusten,nije mi rasijecala vec bilo obicno vadjenje. E sad pojavi mi se temperatura obicno kad legnem,bio sam kod stomatologa dala mi je antibijotik i rekla mi da pijem i brufen.





Poštovani Dragane,
Ukoliko je kliničkim pregledom utvrđeno da je zarastanje rane uredno, mala je verovatnoća da je temperatura posledica vađenja zuba.
Nakon vađenja zuba, uobičajen je bol, stoga će Vam analgetici ( brufen,paracetamol) biti od koristi. Bol traje nekoliko dana uz tendenciju smanjivanja.
Savetujemo da sledite uputstva Vašeg stomatologa, a ukoliko dođe do pogoršanja simptoma ( bol, otok) savetujemo da se javite stomatologu pre zakazanog termina.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba