Vaš odgovor

Prvo da pohvalim profesionalnost vaseg sajta koji je jedan od retkih ovakve vrste i u Evropi.Interesuje me koliko traje opravak polse apikotomije i da li je moguce da nakon 3 dana i dalje osecam bol od same intervencije ili je to opet bol zuba.Koliko traje potpuni opravak od ove intervencije.Stiskanjem ovih zuba osecam kao da su utrnuli a isti su ostrugani za navlake.Posle koliko vremena se mogu izrdaiti krunice na ovim zubima.I da li je otok bolan?

Poštovana Olivera,
nakon apikotomije otok i izvesna osetljivost operativne regije su očekivani.
Otok je najizraženiji drugog dana nakon intervencije.
U narednim danima, simptomi se polako smanjuju i gube.
Bilo kako bilo, bitno je da budete pod nazorom oralnog hirurga te da u slučaju promena odete na kontrolu.
Izradi krunica može se pristupiti nakon uklanjanja konaca.
Hvala na lepim rečima.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba