Vaš odgovor

Zdravo,imam veliki problem i nadam se da cete mi pomoci. Vec par meseci imam pokvaren zub,mislim da je to sestica,pretposlednji zub,ja mislim. Otisla sam kod zubarke i ona mi je otvorila taj zub i ostavila ga tako i on na kraju nije ni zavrsen. Na zalost ja sam tako otvoren zub polomila i i ostao je koren i jedna polovina zuba. E problem je u tome sto se i ta polovina polomila jer nije imalo sta da je drzi,ali nije izvadjena. Znaci ta polovina je jos tu klima se jer je polomljena. Da li taj zub moze da se spasi na bilo kakav nacin? Hvala unapred.





Poštovana Jovana,
nažalost, bez kliničkog pregleda i analize Rtg snimka zuba nismo u mogućnosti da bilo šta tvrdimo.
Savetujemo da uradite Rtg snimak tog zuba i odete kod stomatoloda kako bi se utvrdilo stanje korena zuba i predložila potrebna terapija.
Srdačno
Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.
Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.
U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.
Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.
- Implantati
- Oralna hirurgija
- Zubne ciste i granulomi
- Parodontoza
- Laser u stomatologiji
- Kozmetska stomatologija
- Beljenje zuba
- Krunice i mostovi
- Proteze
- Lečenje kanala korena
- Dečija stomatologija
- Rad sa trudnicama
- Ortodoncija
- Sluzokoža usta i jezika
- Neprijatan zadah
- Bol zuba
- Škripanje zubima
- Treba znati...
- Edukacija pacijenata
- Cena zdravlja zuba