Vaš odgovor

. / Pitanja / Vaš odogovor
Pitanje

Zdravo,sesticu sam lecila pre tri meseca,sve je bilo u redu do juce kada me je jako pocela boleti. Sada zanima me da li bi je morala vaditi,a i ako je izvadim koja je cena mosta,a inace fali mi i petica,tako da bi to bilo dva mosta.Hvala

Maja - 19. 02. 2010.
Odgovor i savet
spec. dr Marija Kosjer
spec. dr Marija Kosjer specijalista dečije i preventivne stomatologije

     Poštovana Maja,

nemojte se tako olako odreći svog zuba.

Savet je da posetite što pre svog stomatologa sa rtg snimkom zuba, kako bi se mogla proveriti adekvatnost prethodnog lečenja, stanje periapikalnog predela i u slučaju da nema uslova za ponovno korektno endodontsko lečenje ili endodontsko/hirurško lečenje, ostaje vađenje zuba.

U svakom slučaju vađenjem izguljeni zubi zahtevaju nadoknadu kako bise izbegle propratne promene na susednim zubima i u viličnoj kosti. Više informacija možete pročitati-ovde.

Cene šaljemo mail-om.

Srdačno

Nakon 23 godine uspešnog rada u oblasti stomatologije, odlučili smo da je vreme da naše poslovanje proširimo u pravcu estetske medicine. Kao i do sad, osluškujemo vaše želje i pratimo trendove.

Okupili smo vrhunske stručnjake i otvorili smo vrata nove ordinacije opremljene po visokim standardima.

U posebnoj ordinaciji za plastičnu hirurgiju i estetsku medicinu, pri stomatološkoj poliklinici, lekar specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije vrši sve intervencije iz domena svoje specijalnosti u lokalnoj anesteziji.

Želimo da individualnim pristupom, uz stručni kadar i sertifikovane materijale, odaberemo metodu koja će svakom pacijentu pružiti vrhunske rezultate.

Potreban Vam je pregled?  

Pitajte stomatologa

Ukoliko ste u nedoumici slobodno nam se obratite.
Do sada smo odgovorili na preko 30957 pitanja.
.
9
Doktora
.
11000
Zadovoljnih pacijenata
.
30957
Odgovorenih pitanja
.
100
Sertifikata